690-290-606       22-172 Pawłów  ul.Lubelska 65

Skład drewna

 

 

Zapraszamy do naszego

 składu drewna

 

Oferujemy:

  • Krokwie

  • Kantówki

  • Deski

  • Łaty

  • Kontrłaty

  • Tarcice budowlaną

  • Belki

  • Murłaty

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko różnego rodzaju folie, membrany, agrotkaniny i materiały budowlane. Prowadzimy bowiem również skład drewna zlokalizowany w Pawłowie, około 20 km od Chełma w województwie lubelskim. Asortyment wyrobów z tego surowca jest niezwykle zróżnicowany, obejmuje bowiem nie tylko deski, ale też krokwie, kantówki, łaty i nie tylko – zachęcamy więc do poznania szczegółów.

Belki, kantówki i krokwie dachowe

Skład zawiera różne rodzaje materiałów konstrukcyjnych w rozmaitych formach. Oferujemy takie artykuły, jak kontrłata, różnego rodzaju belki, tarcica a także krokwie i wiele innych produktów, które sprawdzą się do konstrukcji dachowych i nie tylko. Dostępne są różne warianty desek nadające się do budowy zarówno większych, jak i mniejszych obiektów, można więc bez trudu dobrać odpowiednie produkty, takie jak murłata, kantówka drewniana oraz wiele innych.

Ponadto oferujemy różnego rodzaju deski, w tym tarcicę, które mogą być stosowane do budowy dachów i innych elementów. Oferta składu jest więc zróżnicowana, co umożliwia dogodne zaopatrzenie się we wszelkie niezbędne produkty.

Krokiew, tarcica budowlana i inne elementy

Asortyment obejmuje różne materiały z drewna umożliwiające budowę dachu i nie tylko. Szeroki wybór kantówek, belek oraz wielu innych elementów sprawia, że można z nich tworzyć rozmaite konstrukcje w różnych wielkościach.

Dostępne w składzie drewna produkty cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu mogą być stosowane do tworzenia rozmaitych konstrukcji. Deski, belki, łaty dachowe, tarcica i inne materiały nadają się do użytku zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Materiały konstrukcyjne w okolicy Chełma

W celu poznania szczegółów asortymentu zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego składu w Pawłowie. Oferujemy tarcicę, kantówki, łaty drewniane, krokwie, belki i wiele innych użytecznych produktów, nie tylko w postaci desek – zachęcamy do osobistego sprawdzenia asortymentu materiałów konstrukcyjnych.

Przewiń na górę