690-290-606       22-172 Pawłów  ul.Lubelska 65

Kompleksowe pokrycia dachowe

NASZA OFERTA POKRYĆ DACHOWYCH

Wybierając rodzaj wykończenia górnej części budynku warto mieć na uwadze estetyczny wygląd i solidność. Wszystkie te cechy spełniają pokrycia dachowe i akcesoria dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy zatem do poznania szczegółów blach trapezowych i płaskich, orynnowania, okien, więźb, folii i nie tylko. Atutem jest fakt, że funkcjonujemy jako dystrybutor firmy Regamet z siedzibą w pobliżu Chełma, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wybór wytrzymałych opcji i elementów konstrukcyjnych, jak więźba.

Blachy na dachy – trapezowe, płaskie i nie tylko

Zaletą naszej oferty jako dystrybutora firmy Regamet jest dostępność licznych akcesoriów i pokryć. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są warianty trapezowe. Są trwałe, łatwe w montażu i wyróżnia je atrakcyjna cena, a także klasyczny design. Dzięki temu sprawdzą się na różnych budynkach i będą komponować się z oknami i rynnami.

Oprócz modeli trapezowych można wybrać nowoczesne pokrycie, jakim jest blacha płaska o gładkiej powierzchni. Wartym uwagi rozwiązaniem o eleganckim designie i wysokiej trwałości, dostępnym w naszej ofercie jako dystrybutora, jest też blachodachówka. Pod tym względem oferujemy produkty firmy Regamet w licznych kolorach, które będą współgrać z elewacją, rynnami i oknami.

Dystrybucja materiałów konstrukcyjnych

W naszej ofercie znajdują się nie tylko pokrycia płaszczyzn górnych części budynków, ale też folia i akcesoria dachowe. Ponadto dostępne są elementy konstrukcyjne, takie jak orynnowanie i więźba. Dzięki temu możliwa jest budowa od podstaw, wymiana części i zakup produktów, jak folia dachowa, w innych celach. Artykuły i akcesoria pochodzą od firmy Regamet, dzięki czemu można w jednym miejscu kupić folie, okna, więźby, pokrycia trapezowe i płaskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy położonej 20 km od Chełma, która funkcjonuje jako dystrybutor artykułów Regamet. Sprawia to, że dobór akcesoriów i materiałów konstrukcyjnych w postaci więźb, folii, blach i okien oraz rynien jest łatwy i nie zajmuje dużo czasu.

Blachy Trapezowe

Blachodachówka

Folia dachowa

Orynnowanie

Okna dachowe

Więźba dachowa

Blacha płaska i akcesoria dachowe

Przewiń na górę